-->

Nabór do zespołu piłki ręcznej

Oferta dla rodziców na prowadzenie zajęć dodatkowych

Piłka ręczna

  1. Prowadzący: mgr Maciej Olejniczak; Starszy wykładowca Studium WF i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Trener II klasy piłki ręcznej. Absolwent poznańskiej AWF rok 1991.
  2. Zajęcia: Oferta zajęć obejmuje naukę elementów techniki i taktyki gry w piłkę ręczną. Podnoszenie sprawności ogólnej i wspomaganie rozwoju psychomotoryki uczestników zajęć, kompensację i korekcję wad postawy oraz promocję aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego
  3. .Organizacja zajęć: Zajęcia 2 razy w tygodniu: trening ogólnorozwojowy i indywidualnej techniki gry w sali gimnastycznej Szkoły podstawowej w Suchym Lesie. Zajęcia trwają po 90 minut. Treningi odbywają się w:

czwartki i w piątki o godzinie 15.30 w Suchym Lesie

  1. Wymagania dla uczestników: strój sportowy, zgoda rodziców na uprawianie sportu i oświadczenie o stanie zdrowia, szczere chęci.
  2. Miesięczna opłata za zajęcia: Miesięczna opłata za zajęcia od uczestnika wynosi 55 (pięćdziesiąt pięć) złotych i obejmuje: Dwa treningi w tygodniu, opiekę trenera, sprzęt do uprawiania piłki ręcznej oraz do sprawnego przeprowadzenia treningu .Płatności należy dokonać na konto SSS FIGHTER Suchy Las z tytułem opłaty:

OPŁATA ZA TRENINGI PIŁKI RĘCZNEJ NA MIESIĄC

                                      50  1090  1463  0000  0001  0604  2053

Sucholeskie Stowarzyszenie Sportowe FIGHTER

                                                ul. Szkolna 15 Suchy Las

 

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA

Maciej Olejniczak

604455856

                                                      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.